Szkolenia Dla Profesjonalistów

Adresowane są one szczególnie do psychoterapeutów, psychologów, psychiatrów, studentów i innych osób zaangażowanych w ochronę zdrowia i pomaganie ludziom. Wszędzie tam, gdzie jako profesjonaliści spotykamy się z cierpieniem, tam pomocne jest posiadanie w ręku skutecznych i przebadanych narzędzi. A takim jest bez wątpienia model Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i leżąca u jego podstaw Teoria Ram Relacyjnych (RFT).

Podejścia ACT uczyłem się m.in. od trenerów ACT zweryfikowanych przez światową organizację ACBS (Peer-reviewed ACT Trainers) – Russa Harrisa, Robyn Walser, Kirka Strosahla, Rossa White’a. Zagadnienia związane z klinicznym wykorzystaniem RFT poznawałem m.in. od Niklasa Törneke – twórcy podręcznika Learning RFT.

Peer-review to najwyższa kwalifikacja, którą poszczycić się mogą osoby związane z nauczaniem kontekstualizmu funkcjonalnego.

Oferuję zindywidualizowane szkolenia dla placówek, szkół terapeutycznych, organizacji czy wszelkich innych podmiotów, które chciałyby zacząć wykorzystywać ACT lub pogłębić swoje kompetencje w zakresie tego modelu.